Tasarım bölümü öğrencilerimizden Ferdi HÜSEYNİ, Fatma DAKIMCI, Osman GÖK, Emre TARGAN ve Elif ÖZKAYA lisans programlarına geçiş sınavı olan (DGS) Dikey Geçiş Sınavında büyük bir başarı sağlayarak 4 yıllık bölümlere yerleşmişlerdir. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.   Ferdi HÜSEYNİ Çukurova Üniversitesi / Güzel Sanatlar Fakültesi / İç Mimarlık Bölümü Fatma DAKIMCI Kırıkkale Üniversitesi / Güzel […]

Devamını oku →

Okulumuz tarafından düzenlenen, akademik ve idari personelimizin katıldığı iftar yemeği birlik, beraberlik ve samimiyet duygularıyla gerçekleştirilmiştir.

Devamını oku →

Okulumuz Tasarım Bölümü Moda Tasarımı programı tarafından düzenlenen yıl sonu sergisi Üniversite Yerleşkesinde sergilenmiştir.

Devamını oku →

Türk Telekom A.Ş. ve Erzincan Üniversitesi işbirliği ile yapımına başlanan Haberleşme Sistemleri Laboratuarı kurulum aşaması Rektörümüz Sayın Prof. Dr. İlyas ÇAPOĞLU tarafından yerinde incelendi.

Devamını oku →

Uçak Teknolojisi Programı Birinci ve İkinci Öğretim öğrencileri Erzincan Hava limanına Teknik gezi yaptı. 05 – 06 Aralık 2016 tarihinde üç grup olarak düzenlenen geziye bölümün öğrencileri katıldı. Gezi programı içerisinde; ∙ Hava limanı ve Hava limanının işleyişi, ∙ Apronda bulunan uçaklara uçuş öncesi yer servis işlemlerinin yapılmasının izlenmesi, ∙ Yangın simülatörünün tanıtılması ve uygulama […]

Devamını oku →

Tasarım Bölümü İç Mekan Tasarımı ve Moda Tasarımı Programları Sergisi Düzenlenmiştir.

Devamını oku →

2014-2015 eğitim-öğretim yılı Mezuniyet törenimiz, öğrencilerimiz, aileleri ve öğretim elemanlarımızın katılımıyla oldukça eğlenceli geçti. Mezun olan öğrencilerimizi kutluyor ve başarılar diliyoruz.  

Devamını oku →